بهترین گیاهان گلدار مصنوعی برای روز ولنتاین

هر روز ولنتاین ، ما معمولاً به گلهای رز قرمز ، جعبه شکلات ، آب نبات در قلب ، بادکنک های قرمز چاپ شده با “دوستت دارم” یا کارتهای پر از پر از چیزهای شیرین فکر می کنیم. مردان دیگر به فکر بهترین مکان برای جشن گرفتن این یکی از مناسبت های مهربانانه برای عزیزانشان هستند زیرا آنها می خواهند این مکان خاص و به یاد ماندنی باشد. زنان تنها در حال گرفتن دوستان خود هستند تا دور هم جمع شوند و ولنتاین سازی را با الهام از آنها تقسیم کنند. و برای مسیحیان فداکار ، آنها درگذشت یک بنده وفادار را به خاطر عشق به خدا فدا می کنند.

روش هایی وجود دارد که می توانید روز ولنتاین را بدون صرف هزینه و تلاش  قیمت گل آزالیا زیاد جشن بگیرید. به جای صرف غذا در یک رستوران رمانتیک ، می توانیم به راحتی در خانه بمانیم و آن را با گلهای مصنوعی زنده و نفیس تزئین کنیم. عرشه و پاسیوی خود را با سایه های مختلف گیاهان گلدار مصنوعی مانند آزالیای مصنوعی ، شمعدانی مصنوعی و گیاهان مصنوعی تنظیم کنید. اگر در گلدان های تزئینی ، گلدان ها یا جعبه ها قرار بگیرند ، زیباتر به نظر می رسند. و مقداری لهجه وسایل نوری را در بوته ها یا سقف ها قرار دهید تا بر گوشه ای بایر خانه تأکید کنید.

آزالیای مصنوعی هیچ چیز بدون وجود آزالیای مصنوعی نمی تواند روز شما را روشن کند. آنها از بالاترین کیفیت مواد مخلوط پلی اتیلن ساخته شده اند و برای ارائه بی نظیر آغشته به اشعه ماورا بنفش هستند. آنها حتی به طور مستقیم در معرض گرمای شدید آفتاب قرار نمی گیرند. از آنجا که در ایالات متحده هنوز برف می بارد ، بهتر است در داخل خانه بمانید و یک میز در نزدیکی منقل قرار دهید. نیازی نیست که شما گلهای تازه مانند گل رز یا گل نان را بخرید و از آنها به عنوان نقطه مرکزی میز استفاده کنید. یک آزالیای مصنوعی کاملاً می تواند تاریخ شما را مهم و مهم کند.

شمعدانی مصنوعی. اگر می خواهید در این روز خاص جو ملودراماتیک را تجربه کنید ، از شمعدانی های مصنوعی در جعبه های پنجره استفاده کنید. ویژگی های متمایز آنها می تواند ظاهر ساده اتاق ناهار خوری را به محیط گرانتر و دنج تبدیل کند. شمعدانی سفید ، صورتی و قرمز وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. همچنین می توانید آنها را به هر سبکی که تمایل دارید مرتب کنید.

بوگنویلای مصنوعی. دوست دخترتان حیرت زده خواهد شد اگر شما طیف وسیعی از بوگنویلای مصنوعی را در سبدهای آویز یا پنجره آبشار کنید ، به خصوص اگر آنها با انگورهای مصنوعی در فضای باز مخلوط شوند. برای داشتن جلوه ای با شکوه و گرمای بیشتر در فصل زمستان ، می توانید آنها را در مسیر تاقچه یا ستون بهم آمیخته کنید.